MENU

Roman Mette

provozovatel restaurace
„PARDUBICE JSOU ŽIVOTNÍ STYL.“
Roman Mette

Narodil jsem v roce 1977 v Pardubicích. Své dětství jsem prožil v krásné části Pardubic mezi řekou Labe a plochodrážním stadionem. Ve Svítkově žije celá má rodina je tak jasné, že pro nás všechny je Svítkov srdcová záležitost. Jsem ženatý a pyšný táta malého rošťáka, který je mým životním motorem. 

Svůj profesní život jsem spojil na více jak dvacet let s armádou, a i díky této profesi jsem procestoval kus světa. Od roku 1998 až do roku 2003 jsem působil v mírových misích na Balkáně a Blízkém východě. Po návratu jsem se začal věnovat rozšiřování svých znalostí studiem na Vyšší odborné škole v oboru zdravotnický záchranář. Této profesi jsem se krátkou dobu i věnoval, ale jak to tak v životě chodí, osud mě zavanul jinam.

Po odchodu z armády mi byl souzen obchod, ve které se pohybuji dodnes. Od roku 2012 se podílím na provozu rodinného resortu ve Starých Čívicích a od loňského roku provozuji krásný stylový americký klub v centru Pardubic. Od roku 2018 jsem členem charitativní organizace Lions club Hradubice, se kterou jsme společně s kolegy vytvořili spoustu krásných akcí za účelem pomoci potřebným.

Mottem Lions je „WE SERVE", tedy "POMÁHÁME" a toto motto je mi blízké ve všech oblastech mého života.
Jsem šťastný, že žiji ve městě sportu, a mohu se ve svém volném čase věnovat všemu, co Pardubice nabízí, a že toho není málo.

Pohyb mi je vlastní a nejen ten za účelem sportu, mám prostě rád, když se něco děje. A to je i důvod, proč bych rád podpořil celý tým Žijeme Pardubice a byl nápomocen Pardubice posouvat správným směrem.