MENU

Kdo jsme

ZKUŠENOST, ODVAHA, ROVNOVÁHA - TAKOVÉ CHCEME PARDUBICE – TAKOVÍ JSME MY - ŽIJEME PARDUBICE

ŽIJEME PARDUBICE je tým lidí sdružující pardubické osobnosti, jež jsou rodilými pardubáky, nebo s Pardubicemi spojili dlouhodobě svůj profesní či občanský život, a záleží jim na tom, kam bude město Pardubice směřovat i kvůli příštím generacím. Jsme tým lidí, kteří nemají potřebu hrát si na celostátní politiku v hledání konkrétních řešení pro naše krásné město Pardubice. Jsme přesvědčení, že spolu to zvládneme.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli dát dohromady síly do koalice ŽIJEME PARDUBICE, ta je složená z osobností České strany sociálně demokratické, nově vzniklého hnutí ProPce21, nestraníků s podporou 3Pk - pro prosperující Pardubický kraj.

Koaliční dohoda k přečtení zde.

Logo našeho nového uskupení, které má představovat nejen písmeno P, ale také známý symbol umístění na mapě. Zdůrazňuje důležitost místní samosprávy v konkrétním místě - u nás v Pardubicích. Na úrovni měst a obcí je veřejná správa nejblíže lidem a měla by podle toho fungovat. Symbol připomínající ikonu na mapě není zaměrně uzavřený, neboť symbolizuje naši otevřenost k diskuzi, dalším osobnostem a dobrým nápadům pro Pardubice. Barvy pak mají odkazovat na zapojení více subjektů a osobností.