MENU

Petra Pachovská

účetní, aktivní občanka
„U NÁS MŮŽE BÝT I 4 VÍTĚZNÁ.“
Petra Pachovská

Narodila jsem se v roce 1980 v Pardubicích. S rodiči jsem žila v bytě v Polabinách, poté s manželem v blízkosti centra a před 10 lety jsme společně koupili rodinný dům na Slovanech. Své dětství a roky dospívání jsem z velké části prožila s rodiči a starším bratrem na chatě nedaleko Přelouče, kde jsme trávili čas v lese, houbařením a prací na zahrádce. A toto jsem si přenesla i do dospělosti, a práce na zahradě je pro mne stále jedna z forem relaxace.

Už jako malou mne bavilo šít oblečení na panenky, a tak jsem se rozhodla po základní škole jít na oděvní učiliště, kde jsem se naučila šít a zároveň začala s modelingem. Poté jsem ještě vystudovala ekonomickou školu. Život mi do cesty přivedl první práci jako účetní, a tak jsem v tom i pokračovala a zároveň sbírala zkušenosti i v jiných oborech. Posledních 7 let jsem byla na mateřské dovolené. Nyní se již pozvolna vracím zpět do pracovního procesu a opět jako účetní.

Mezi moje koníčky vždy patřil pohyb, od malička jsem dělala balet, pak atletiku, tanec a aerobní sporty. S postupem času jsem našla zalíbení i v běhání, což je pro mě další velká forma relaxace. V zimě lyže, v létě kolo, turistika a plavání. Prostě sport ke mě patří a bez něj to nejde. Ráda také čtu a to především severské detektivky. 

S manželem vychováváme dvě malé děti 6 a 3 roky. Snažíme se je vést ke sportu i k přírodě, stejně tak jak jsme to měli my. Bydlení v domě na Slovanech nám přineslo spoustu nových přátel a zároveň podnětů, co by šlo v našem okolí změnit k lepšímu. Proto bych ráda přispěla k rozvoji našeho obvodu a místa, kde žiji se svou rodinou.