MENU

Patrik Dostál

starosta Sboru dobrovolných hasičů Slovany, výrobní supervizor, pořadatel pardubického letního tábora
„BÝT HASIČEM JE ŽIVOTNÍ STYL A POSLÁNÍ.“
Patrik Dostál

Narodil jsem se 7. května 1989 v Pardubicích. Jsem vyučen v oboru strojní mechanik na SPŠ a VOŠ ve Žďáru nad Sázavou. Toto vzdělání a zkušenosti jsem uplatnil při nástupu do firmy Panasonic, kde jsem se během 10 let dokázal vypracovat z řadového operátora výroby až na pozici vedoucího směny. Tato pozice mi dává možnost motivovat své kolegy.

Ačkoliv jsem nikdy nebyl politicky aktivní, tak mě u Žijeme Pardubice přesvědčil nejen velmi silný lidský potenciál a přátelská atmosféra, ale hlavně opravdové přesvědčení pomáhat lidem, a proto jsem se rozhodl aktivně zapojit. Mým primárním cílem je pomoci udržovat a dále budovat prosperitu nejen našeho města, ale i kraje. Vidím obrovský potenciál našeho regionu, díky kterému můžeme zajistit další rozvoj a lepší budoucnost.

Ve svém volném čase se především snažím maximálně věnovat své milující rodině. Mimo jiné jsem členem a starostou SDH Pardubice – Slovany, kde se mohu se svými kolegy realizovat v pomoci lidem. Jsem obyčejný člověk, který má milující rodinu, stabilní zaměstnání, kde jsem se dokázal tvrdou prací vypracovat. Vím, jak obrovské úsilí je zapotřebí vynaložit k tomu, aby byl člověk úspěšný, a přitom nebyl zahleděný do sebe, ale o svůj úspěch se rozdělil s ostatními. Pokud mi dáte důvěru, udělám vše pro to, abych Vás nezklamal.