MENU

Ing. Simona Mokrá

ekonomka, marketing cestovního ruchu
„SRDCE PRO RODINU, ROZUM PRO NAŠE MĚSTO.“
Ing. Simona Mokrá

Narodila jsem se v roce 1987 v Chrudimi. Své dětství a roky dospívání jsem prožila v malé vesničce jménem Oflenda nedaleko od Hlinska. Byla to krásná doba, z které jsem si do života odnesla úzký vztah k přírodě a vřelý k sousedské komunitě. 

Po ukončení základní školy jsem nastoupila na obchodní Akademii v Chrudimi, maturovala jsem v roce 2007 a nastoupila na fakultu ekonomicko správní, obor hospodářská politika a správa v Pardubicích.

Při škole jsem získala pracovní zkušenosti v marketingu. V roce 2011 jsem nastoupila do účetní firmy, kde jsem po úspěšném absolvovaní magisterského studia zůstala jako ekonom v oblasti lékařských praxí.

Již v době studií jsem v Pardubicích poznala svého životního partnera a postupem času jsem získala jedny z nejdůležitějších životních rolí, stala jsem se manželkou a matkou dvou dětí. Pardubice se tak staly rodným městem našich dětí a pro nás ideálním místem pro život. Nedávno jsem se stala členkou spolku Pardubicko - Perníkové srdce Čech, který přispívá k rozvoji cestovního ruchu v oblasti Pardubicka.

Svůj volný čas nejraději trávím se svou rodinou. S manželem vedeme naše děti ke sportům jako je lyžování, rybaření, turistika, jízda na kole, rafting, inline. Snažíme se jim tak předat náš vztah k aktivnímu životu a také k přírodě. Pravidelně chodím cvičit do posilovny, také si jdu s chutí zaběhat do přírody. Relaxací a velkým koníčkem je pro mě práce na zahrádce, kde pěstuji zeleninu a drobné ovoce. Miluji přírodu, je to pro mě obrovský zdroj energie.