MENU

Alena Přibylová

kosmetička
Alena Přibylová

Pardubice jsou mým rodným městem a žiji v něm až doposud. Toto město mám ráda, jsem na něho pyšná a ráda bych se podílela na jeho dalším rozvoji. Rozvoj Pardubic mi není lhostejný. Jsem matkou tří dospělých dětí, které mají už své rodiny, všichni žijí, pracují a podnikají v našem městě.

Mám středoškolské ekonomické vzdělání. Téměř dvacet let jsem pracovala v pardubické Synthesii jako plánovačka a od roku 1996 poté v zahraniční firmě v oddělení zahraničního obchodu. Poté jsem si splnila svůj sen, vystudovala roční kurz odborné kosmetiky a v roce 2011 jsem si otevřela vlastní kosmetický salón. Tuto práci ještě částečně vykonávám a to dva dny v týdnu, zároveň je i mým koníčkem, neboť jsem již v důchodu. Kromě práce je mým koníčkem rodina, a to především moje vnoučata, která si jako hrdá babička užívám. BAví mne také kultura, cestování a aktivní odpočinek.

Byla jsem členkou ODS a v roce 2006 jsem se stala radní v prvním městském obvodě. Tato práce mne naplňovala a zároveň byla velkou životní zkušeností. Z ODS jsem kvůli tehdejšímu vedení a směřování vystoupila.

Myslím, že i díky svým životním zkušenostem a práci pro městský obvod mohu být prospěšná nejen obvodu, ale celému městu, které mám ráda, a které je mým domovem.